H48SL1R560PNFA PRODUKTRESUMÉET, KREDSLØB, FUNKTION
H48SL1R560PNFA Datasheet PDF
ProducentPackingBeskrivelsePDFTemperatur
Delta Electronics, Inc.Delphi Series H48SL, 200W Half Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.5V/60A out Min°C | Max°C