MR80C51FB-16 PRODUKTRESUMÉET, KREDSLØB, FUNKTION
MR80C51FB-16 Datasheet PDF
ProducentPackingBeskrivelsePDFTemperatur
IntelLCCCHMOS single-chip 8-bit microcontroller. 3.5 MHz to 16 MHz, Vcc = 5V MR80C51FB-16 PDF