SSB-COB11565GW PRODUKTRESUMÉET, KREDSLØB, FUNKTION
SSB-COB11565GW Datasheet PDF
| Producent | Packing | Beskrivelse | PDF | Temperatur |
| | 115mm 65mm VIEW AREA, CHIP BOARD BACKLIGHT, 565NM green |
SSB-COB11565GW PDF
| Min°C | Max°C |
- SSB-COB11565GW
115mm 65mm VIEW AREA, CHIP BOARD BACKLIGHT, 565NM green - SSB-COB11667GW
116mm 67mm VIEW AREA, CHIP BOARD BACKLIGHT, 565NM green